LCN UV FM-PEARL WHITE 15ML | GELL NDËRTUES

Uni CosmeticsKodi:4047816079536

Çmimi:
€27,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një nxitës i natyrshëm i bardhë me shtesë pa skaje, e cila është e përkryer për krijimin e thoit të bukur të gellit francez.

Kjo formulë ka vazhdueshmëri më të lëngshme. Nuk është i përshtatshëm për gdhendjen e thonjve me zgjatje. 

Aplikoni mbi shtresën e thoit të zgjatur pas gdhendjes të thoit me gell ndërtues.

Trajtimi ka ndikim brenda 2 minutash me përdorimin e LCN UV Light, dhe trajtimi me dritë LED të LCN-së bëhet brenda 60 sekondash.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë