LCN BIO BOND 10ML | USHQYES PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:4047816316693

Çmimi:
€24,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Për thonj të tharë, të çarë, të dëmtuar si dhe për thonj që kanë tendencë të shkëputen nga gishti. Ky zmadhues revolucionar i lidhjes i revitalizon dhe rigjallëron thonjt natyral, duke sjellur ushqyerje tek pllaka e dëmtuar dhe e dehidratuar e thoit.

APLIKIMI: Bio Bond mund të përdoret në kombinim me LCN Bonder Intense dhe resinët ndërtues të LCN-së që përmbajnë agjentë lidhës, siç janë Bondique dhe FiderTech. Aplikoni kot të hollë dhe të barabartë tek thoi natyral.

Bio Bond mund poashtu të aplikohet para mbështjellësit pas ndërtimit dhe lëmimit të thoit për ngjitje të shtuar për të parandaluar shkëputjen e thoit.

KARAKTERISTIKAT: Përmbanë Urea dhe L- Cystein (amino acidet) si dhe substancat lidhëse organike. Pa acid. Viskozitet të hollë të lëngshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë