LCN BELLOWS FOR DRY LASHES | POMPË PËR THARJEN E NGJITËSIT PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:4047816332846

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

 Për tharjen e ngjitësit mbi qepallët natyral të syrit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
              Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
              • DHL
              • Posta e Kosovës
              • Posta Mik Mik
                  WORLDWIDE SHIPPING
                  Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

                  Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

                  Kalkulo çmimin e transportit!

                  Ndoshta ju pëlqejnë

                  Produktet që keni shikuar më parë