LCN AFO BUILDING GEL F 5ML | GELL NDËRTUES

Uni CosmeticsKodi:40217

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Tekstura inovative all-for-one (AFO) të këtij sistemi të gellit me performancë të lartë sjellë rezultate të përsosura për të gjithë thonjt që ballafaqohen me paqëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

Gelli ndërtues dhe modelues në kombinim me AFO Nail Foundation dhe Bonding Gel, është i përshtatshëm për thonj problematik dhe është e disponueshme në tre verzione.

Vetitë përbërëse të modelimit:

 • Vazhdueshmëri me viskozitet të lehtë
 • E lehtë për modelim
 • Është i lëmuar

Veçoritë: 

 • Siguri ndaj thyerjes
 • Elasticitet të lartë
 • Përdorim me rehati të lartë
 • Pa acid

Aplikimi: 

 1. Fillojeni modelimin me AFO Nail Foundation. Thahet në ajër dhe vepron si ngjitës promovues si bazë e përsosur për hapat pasues.
 2. Me gellin AFO Bonding, heqjet e mëvonshme të thonjve janë praktikisht të pamundura. Ky ngjitës përforcues, me UV jashtëzakonisht të fuqishme, është i lehtë për tu procesuar dhe përmbanë përbërës me një sasi të vogël të acidit.
 3. Gelli AFO Building është gell ndërtues dhe modelues dhe është praktikisht i vet-qëndrueshëm. Ju lejon sipërfaqe të lëmuar, e cila është shumë e mirë dhe e lehtë për lëmim me limë. Vazhdueshmëria është me viskozitet të lehtë dhe mund të modelohet idealisht. Gjithashtu, gelli AFO Building është elastik, përkundër rezistencës së madhe ndaj çarjes, si dhe siguron rehati të lartë gjatë përdorimit.
 4. Për rezultate shumë të mira, përdorni sistemin AFO në kombinim me LCN sealant të zgjedhjes suaj.

Përparësitë: 

 • E përshtatshme për të gjitha llojet e thonjve
 • Vetë-lëmim
 • Thoi nuk bie nga gishti
 • Fleksibile dhe e pathyeshme
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërrvishtjeve
 • Aplikim i thjeshtë
 • Përdorim me rehati të lartë
 • E përshtatshme për zgjatjen e thonjve
 • Me maje dhe shabllona si dhe për thonj artistik 3D.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë