JUNE OFFER 2024 - NAIL SET: 1x7pcs | SET PËR THONJ

Zbritje 45%
Uni CosmeticsKodi:KOD0100001471

Çmimi:
€17,49 €31,63

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përshkrimi
JUNE OFFER 2024 - NAIL SET: 1x7pcs | SET PËR THONJ
SUPER SUN UV LED NAIL LAMP H15 45W |  UV & LED LLAMBË
ALLURE MEI JIA NAIL ER-PROFESSIONAL TIPS (BIG) 1X100PCS | TIPSA PËR THONJ
O.P.I. (IMITATION) NAIL FILE DIAMOND 100/180 | LIMË DIAMOND
SILCARE BASE ONE UV GEL BUILDER THICK CLEAR 15G | GELL NDËRTUES
SILCARE BASE ONE CLEANER 100ML | PASTRUES PËR THONJ
ALLURE NAIL GLUE UNA BAND 10G | NGJITËS PËR THONJ
ALLURE NAIL BRUSH SET BLACK 1X15PCS | SET ME BRUSHA PËR THONJ


Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë