JULY OFFER 2024 - MAKE UP SET: 1x7pcs | SET PËR GRIM

Zbritje 40%
UNI CosmeticsKodi:KOD0100001495

Çmimi:
€15,99 €26,44

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përshkrimi
JULY OFFER 2024 - MAKE UP SET: 1x7pcs | SET PËR GRIM
LOLLIS MAKE UP PORCELAIN POWDER PO59 | PUDËR E THARË
LOLLIS EMOTION NUDE EYES & CHEEKS BLUSH PALETTE | SHKËLQYES PËR FAQE
LOLLIS COLLAGEN CONCEALER P04 | KORREKTOR PËR FYTYRË
LOLLIS FULL COLOR LIPGLOSS 007 | BUZËKUQ I LËNGËT
LOLLIS ULTRA BLACK DIPLINER | LINER PËR SY
ALLURE MAKE-UP BRUSH & SPOOLIE | BRUSHË PËR GRIM

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë