JULY OFFER 2024 - MAKE UP SET: 1x4pcs | SET PËR GRIM

Zbritje 56%
UNI CosmeticsKodi:KOD0100001493

Çmimi:
€9,99 €22,96

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përshkrimi
JULY OFFER 2024 - MAKE UP SET: 1x4pcs | SET PËR GRIM
LOLLIS BALL BLUSHER 06 | SHKËLQYES PËR FAQE
LOLLIS WATERPROOF MASCARA | MASKARË PËR SY
LOLLIS LONG LASTING TATTOO WATERPROOF DIP| LINER | LINER PËR SY
ALLURE MAKE UP BRUSH 189-1 | BRUSHË PËR GRIM


Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë