JULY OFFER 2024 - MAKE UP SET: 1x10pcs | SET PËR GRIM

Zbritje 41%
UNI CosmeticsKodi:KOD0100001491

Çmimi:
€14,99 €25,23

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përshkrimi
JULY OFFER 2024 - MAKE UP SET: 1x10pcs | SET PËR GRIM
ALLURE MAKE UP BRUSH SMALL SET 1X4PCS | SET ME BRUSHA PËR GRIM
LOLLIS EXTREME CURL & DEEP BLACK FALSE LASH MASCARA | MASKARË PËR SY
LOLLIS NUDE SOFT & ROSY EYESHADOW 12 COLORS 01 | HIJE PËR SY
LOLLIS FIXING SPREY GREEN TEA | SPREJ PËR NGRIRJE TË GRIMIT
ULTRA COMPACT MOISTURIZING SKIN TONER VEGAN 250ML | TONER PËR FYTYRË
LOLLIS VOLUME LIP GLOSS 07 | BUZËKUQ
ALLURE ANG GUO ER FACE CLEANING BRUSH 100% SILLICONE | BRUSHË PËR PASTRIMIN E FYTYRËS


Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë