JULY OFFER 2024 - FACIAL CLEANING SET: 1x3pcs | SET PËR PASTRIMIN E FYTYRËS

Zbritje 46%
UNI CosmeticsKodi:KOD0100001489

Çmimi:
€2,99 €5,52

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përshkrimi
JULY OFFER 2024 - FACIAL CLEANING SET: 1x3pcs | SET PËR PASTRIMIN E FYTYRËS
ULTRA COMPACT MOISTURIZING SKIN TONER VEGAN 250ML | TONER PËR FYTYRË
ALLURE LTS FACE CLEANING BRUSH BC-001 / AGE 0151 2in1 | BRUSHË PËR PASTRIMIN E FYTYRËS
ULTRA COMPACT WET WIPES MAKE-UP CLEANSER WATERPROOF 1X25PCS | FACULETA TË NJOMA PËR PASTRIMIN E GRIMIT


Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë