JULY OFFER 2024 - DEPILATION SET: 1x7pcs | SET PËR DEPILIM

Zbritje 45%
UNI CosmeticsKodi:KOD0100001481

Çmimi:
€19,99 €36,04

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përshkrimi
JULY OFFER 2024 - DEPILATION SET: 1x7pcs | SET PËR DEPILIM
ALLURE DEPILATORY HEATER ONE | NGROHËS DYLLI
ALLURE DEPILATORY WARMER WAX PRO 100 400G | NGROHËS DYLLI ME TAS
ALLURE FREJYARSO EPIL NON-WOVEN ROLL FOR EPILATION 80M | LETËR DEPILIMI
PERLA BEAUTY  ROLL-ON WAX HONEY 100ml | DYLLË DEPILIMI
ALLURE KONSUNG PELLET HOT WAX BLACK 100G | DYLLË DEPILIMI
ULTRA COMPACT WET WIPES CASABA MELON 1X15PCS | FACULETA TË NJOMA
ALLURE XUEBO PLASTIC GLOVES 1X100PCS | DOREZA PËR NGJYROSJE


Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë