JAMES BOND 007 FOR WOMEN II PARFUM 30ml & BODY LOTION 50ml | SET PËR FEMRA

UNI CosmeticsKodi:3614229279504

Çmimi:
€29,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Seti i Dhuratave James Bond 007 For Women II është një kuti metalike luksoze e mbushur me një parfum të shijshëm dhe locion për trupin. Në bazën e kësaj arome do të gjeni myshk, dru sandali, kedri dhe vanilje. Aroma e lules orientale hapet më pas me nota femërore të mjedrës, freesisë, piperit dhe shampanjës për tu shpalosur në një tufë lulesh të bukura me lule të Gardenia, Oleander dhe trëndafila të zinj. Dizajni i shishes është i frymëzuar nga një diamant dhe për këtë arsye nxjerr ndjenjën e luksit dhe feminitetit. Seti i Dhuratave James Bond 007 For Women II kap natyrën e vërtetë të gruas së fundit të James Bond.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë