JAGUAR WHITE LINE SCISSOR CHARM 5.75INCH 36575 | GËRSHËRË

Uni CosmeticsKodi:4030363118889

Çmimi:
€79,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

JAGUAR CHARM

STARTONI SHARMIN PËR PRERJEN KLASIKE
Jaguar Charm janë krijuar për persona që pëlqejnë ndjesinë tradicionale ndaj gërshërëve të tyre. Janë të disponueshme në formën klasike të dorezës (madhësia 5.25”) si dhe në variantin tjetër (madhësia 5.5”). JAGUAR WHITE LINE premton një zgjedhje të larmishme të gërshërëve. Ato gjithashtu kanë një shtresë metalike me cilësi të lartë që ofron mbrojtje ndaj alergjive në nikel. Gjithashtu, ju mund të blini gërshërët rralluese për flokë nga JAGUAR CHARM në të njejtën ngjyrë siç janë dhe gërshërët e thjeshta për flokë.

TË MPREHTA
Të githa gëshërët e flokëve kanë veti prerëse nga JAGUAR WHITE LINE. Falë Çelikut të përpunuar, tehu klasik me një kënd të prerë e të sheshtë siguron një mprehtësi shumë të mire. Këto gërshërë të mprehta, sigurojnë një prerje të sigurt dhe preçize, janë veçanërisht të pajisura për të parandaluar rreshqitjen e flokëve. Kjo i bën këto gërshërë, shumë të përshtatshme për stilimin e prerjeve drastike.

ÇELIKU DHE SIPËRFAQJA
Falë çelikut të përpunuar dhe forcimit shtesë të akullt, lejohet prerja speciale e flokëve nga gërshërët dhe ne arrijmë një mprehtësi shumë të mirë dhe skaje të prerjeve afatgjate. Pamja e bukur me një fund të lëmuar dhe të shkëlqyeshem, me çmim të arsyeshëm,  JAGUAR CHARM janë bindshëm gërshërët ideale për fillestarët në botën e parukerisë. Shtresa metalike me cilësi të lartë mbron gjithashtu dhe nga alergjitë në nikel.

ERGONOMIKA DHE LËVIZJA E GËRSHËRËVE
Forma klasike e dorezës siguron një ndjesi tradicionale të prerjes, me dy unazat e dorezës të mbivendosur në mënyrë simetrike. Dizajni siguron një pozicion ergonomik të kapjes. Dorezat janë të prirura të lehtësojnë dorën dhe bërrylin në mënyrë që të punoni të relaksuar. Sistemi i vidave në ndërthurje me tehun siguron lëvizje të lehtë dhe shumë të mirë, që e bën prerjen me gërshërët të këndshme dhe të lehtë. Sigurohuni që të keni vendosje përfekte. Shumë të lirshme ose të ngushta?  - Me sistemin e vidave VARIO, ju shumë lehtë mund t’i rregulloni me një monedhë.

PRODUKTET E PËRFSHIRA
Të gjitha gërshërët për flokë JAGUAR WHITE LINE janë të pajisura me unaza gishtash që përputhen, me cilësi të lartë. Për të shmangur pikat e presionit, ne përdorim vetëm unaza cilësore të prodhuara në Gjermani, për gërshërët e flokëve JAGUAR.

 • Mprehtësi shumë e mirë për një kohë të gjatë
 • Tehet klasike
 • Çelik special i përpunuar, me cilësi të lartë
 • Këndi i sheshtë i prerjes
 • Lëvizshmëri e lehtë dhe shumë e mirë
 • Mbrojtje kundër alergjisë në nikel
 • Sistemi i vidave VARIO

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë