HUDA BEAUTY FAUXFILTER FOUNDATION BUTTER PECAN 330N 35ml | PUDËR E LËNGËT

UNI CosmeticsKodi:6291106031690

Çmimi:
€49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

#FauxFilter është rikthyer me të njëjtat veti me mbulim të plotë dhe afatgjatë, të cilin ju e njihni dhe e doni, nga formula origjinale, por me një qëndrim 24-orëshësh, me shkëlqim matte DHE… është pa aroma shtesë!

Ju jep një efekt të vërtetë filtri dhe mbulim të menjëhershëm shumë të butë, saqë unifikon menjëherë tonin dhe strukturën e lëkurës duke i dhënë një dukje mat dhe një fund rrezatues. Formula jonë është e qëndrueshme (e papërshkueshme nga uji, mbulim shumë të gjatë (24 orë), rezistente ndaj transferimit, rezistente ndaj zbehjes, rezistente ndaj djersës, rezistente ndaj lagështirës). Pavarësisht nga moti, rasti apo situata, #FauxFilter Luminous Matte nuk do t'ju zhgënjejë kurrë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë