HEAD & SHOULDERS SHAMPOO MENTHOL FRESH 400ml | SHAMPO PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:4015600745936

Çmimi:
€3,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ndihmoni që t'i themi lamtumirë leskërave dhe t'i përshëndesim flokët madhështore me Head & Shoulders. Shamponi Menthol Anti Dandruff pastron në mënyrë efektive flokët për një ndjenjë të freksët mentolli si dhe për mbrojtje me qëndrueshmëri të gjatë ndaj zbokthit. Formula e avancuar Derma&Pure efektivisht e lufton yndyrën që shkakton kruarje si dhe vepron kundër thatësisë së lëkurës së kokës për të parandaluar krijimin e zbokthit para së ai të shfaqet. Shamponi Menthol Anti Dandruff është i dizajnuar që t'ju sjellë flokë të bukura dhe të buta të cilat janë thellësisht të hidratuara dhe deri në masën 100% pa leskëra.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë