GIORGIO ARMANI SI PASSIONE PARFUM EDP 30ml & BODY MILK 75ml | SET PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3614273225212

Çmimi:
€66,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Floral fruity scent
Intense and uncompromising for a self-sufficient woman who dares to say yes.

The distinctive novelty of Pass Passione adds a new dimension to the feminine scent of Giorgi Armani. The scent is described as an irresistible combination of grace, strength and an independent spirit. She is intense and uncompromising for a self-sufficient woman who dares to say yes.

The effect of red lips in the Sí Passione bottle is clear, sensual and radiates confidence, seduction and strength.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë