EMPORIO ARMANI SHE EDP 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3360372061793

Çmimi:
€61,94

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Armani She EDP (50ml) nga Emporio Armani është një aromë orientale që kërkon të kapë bukurinë e pakrahasueshme të pamjes natyrale.

Aromat fillestare janë ato të Dardhë të ëmbël dhe me lëng, Bergamot, Pineapple dhe Mandarin, të ndjekura nga marrëveshja e mesme me lule e Lily of the Valley, Orris, Heliotrope dhe Jasmine tantalizing.

Shënimet bazë përfshijnë Muskun sensual, Vaniljen me krem, Tonka, Sandalwood dhe Cedarwood për të krijuar një koleksion të lehtë, delikate dhe femërore të aromave.

Emporio Armani Ajo në të vërtetë është aroma e feminitetit të bukur.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë