GIORGIO ARMANI CODE PARFUM POUR HOMME 30ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614270581649

Çmimi:
€49,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Code Profumo rrezaton ngrohtësi dhe intensitet, dhe është arma e fshehtë për joshësit modern.

Si shtesë e fundit në gamën e Armani Code, aroma e Armani Code Profumo për burrat është frymëzuar nga përsosmëria e patëmetë e një smokingu Giorgio Armani, veshje mbrëmje për takime joshëse.

Armani Code Profumo ilustron vibratonin joshës të luajtur mes një burri dhe një gruaje.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë