SILCARE UV GEL COLOR MAGNETIC CHAMELEON 01 BLUE LIGHT 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:5902560506105

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Risi në treg. Një përzierje e efektit Cat Eye dhe shkëlqimit të ngjyrës së ndryshueshme të thoit varësisht nga këndi i vështrimit.

Ngjyra dhe shkëlqimi ndryshojnë varësisht nga drita.

Base One Magnetic Chameleon është një kombinim inovativ i efektit Cat Eye me gellët Chameleon. Nëse ju pëlqeni trende të reja, ngjyrat që ndryshojnë të Base One Magnetic Chameleon do jenë të duhurat për ju.

Provoni tani linjën e gellëve Base One Magnetic Chameleon.

Manikyre të jashtëzakonshme dhe unike, ylbertësia e të cilave ndodh falë 2 llojeve të pigmenteve: efekti Cat Eye me shkëlqimin e bukur të ngjyrave Chameleon.

Dendësia e hollë lehtëson aplikimin e tijë.

Karakteristikat: 

 • 2 pigmente inovative në 1 produkt
 • Vetë nivelizues
 • Shkëlqim i pazakontë
 • Pamje moderene

  Mënyra e përdorimit: në thonj të përgatitur ose tipsa aplikoni një shtresë gelli me ngjyrë (rekomandohet e zezë) dhe thajeni në llambë UV për 2-3 minuta. Aplikoni një shtresë të hollë të Magnetic Chameleon dhe vendosni një magnet afër thoit 2-3 mm larg për 5-10 sekonda dhe pastaj thajeni në llambë UV për 2 minuta, si përfundim aplikoni një top coat.

  Për më shumë detaje, ju lutem drejtohuni në videon e mëposhtme:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=80&v=uZJGtXJTKvM

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë