GARNIER PURE ACTIVE PURE 3IN1 CLAY 150ml | MASKË PËR LARJEN E FYTYRES

UNI CosmeticsKodi:3600540565402

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
 • Garnier Pure Active 3-in-1 Clay Wash Scrub e maskon lëkurën e yndyrosur për të luftuar dukjen e pikave, poreve të bllokuara dhe shton shkëlqim.
 • Larja e fytyrës: E pasur me derivat zinku, e njohur për vetitë e saj të pastruese dhe ekstraktin Smithsonite, përdorni PureActive si larja ditore për të pastruar në mënyrë intensive lëkurën, largon sebumin dhe mbron kundër shfaqjes së pikave të zeza.
 • Pastrimi i fytyrës: E pasur me shtruf, një eksfoliant natyral, masazhoni atë në shuplakën tuaj të dorës mjekrën dhe hundën për të larguar qelizat e vdekura dhe për të zhbllokuar poret.
 • Maska argjilë: e pasur me argjilë të bardhë, e njohur për vetitë e saj të zbutura dhe thithëse.
 • Pure Active 3-in-1 si maskë për fytyrë njëherë apo dy herë në ditë për të ndihmuar matifikimin e dukjes së lëkurës duke përfshirë këtu dhe tonin e lëkurës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë