GARNIER BB CREAM CLASSIC LIGHT 5in1 12h 50ml | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:3600541931725

Çmimi:
€7,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pigmente minerale, me qëndrueshmëri të gjatë, dhe formula e avancuar për një lëkurë të përsosur që frymon deri në 12 orë, madje edhe në situatat më të papërshtatshme për lëkurën siç janë nxehtësia, kondicioneri i ajrit, stresi, ndyrësitë dhe ndotja.

Kompleksi i ri

Përgjatë 12 orëve të qëndrueshmërisë, kompleksi i ri antioksidant me vitamin C, vitamin E dhe ekstrakt të grejpfrutit për të mbrojtur lëkurën dhe restaurimin e rrezatimit natyral për shkëlqim, për lëkurë që duket e shëndetshme.

Në vetëm një gjest, Garnier BB Cream ju ofron përkujdesje me qëndrueshmëri të gjatë duke e zëvendësuar hidratuesin, primerin, bazën dhe kremin ditor për rrezitje.

Posedon teknologjinë të-gjitha-në-një që i kombinon të gjitha hapat rutinë të bukurisë në një gjest të vetëm për një lëkurë me përsosmëri të menjëhershme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë