GARNIER APRICOT SCRUB DEEP CLEANSING ALL SKIN TYPES 50ml | KREM PËR PASTRIM TË FYTYRËS

UNI CosmeticsKodi:3600542232418

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kjo maskë për fytyrë 2 në 1 dhe për pastrim të fytyrës me ekstrakt kajsije funksionon si një përbërës i menjëhershëm për fytyrë në tegëll, për lëkurë të butë, të lëmuar, të hidratuar dhe me shkëlqim. Kjo maskë vegane shtresuese për fytyrë është prodhuar pa sulfat, silikon, vajra minerale, ngjyra apo parabena. Kjo maskë dhe pastruese për fytyrë shtreson lëkurën dhe e lyen në mënyrë që të kemi një lëkurë më pamje të hidratuar, të freskët, të shëndetshme dhe rrezatuese.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë