GARNIER ACTIVE PURE EXFO BRUSHER 150ml | BRUSHË PËR PASTRIMIN E LËKURES

Uni CosmeticsKodi:3600540885098

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pastrimi i thellë intensiv ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe shenjat e venitjes.

Furça për pastrimin e fytyrës së pastër aktive të zezë punon për të zhbllokuar papastërtitë nga poret dhe zvogëlon dukshëm nivelin e sebumit sipërfaqësor.

Është sekret?
Një aplikacion i frymëzuar profesionalisht është i kombinuar me një formulë të pasuruar me përbërës që rrjedhin natyrshëm.
Pastrues 2% i acidit salicilik, një përqendrim maksimal i një përbërësi jashtëzakonisht të efektshëm anti-bakterial **, i zgjedhur për të ndihmuar pastrimin e poreve dhe mbrojtjen nga njollat ​​edhe përpara se ato të shfaqen.

HerbaSoothe është një aktiv natyral që rrjedh nga Blueberry, i zgjedhur për vetitë e tij të kujdesshme dhe qetësuese.

*Poret pastrohen thellësisht (vetëvlerësimi i 50 lëndëve)
**Testet in vitro

DREJTIMET
- Fytyrë e lagur.
- Për të hapur, ktheni kokën e furçës 180 gradë.
- E lagur furçën dhe mbajeni përmbys. Shtrydhni shishen derisa produkti të dalë.
- Kthejeni kokën e furçës mbrapa 180 gradë në pozicionin e mbyllur.
- Aplikoni në fytyrë të lagur në lëvizje rrethore.
- Shpëlani fytyrën tërësisht dhe pastroni furçën nën rubinet.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë