GARNIER MEN DEO ACTION CONTROL+ CLINICALLY TESTED 96h 150ml | DEODORANT PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3600542217545

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mineral Action Control GARNIER Clinical Deo Spray 150 ml për kontrollimin e veprimit antiperspirant për gratë është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, duke përfshirë dhe ato të ndjeshme. Sjellë mbrojtje kundër djerrsëve dhe eliminon kundërmimin deri në 96 orë. Antiaspiranti është i përforcuar nga më shumë minerale, të cilat kanë përbërës antibakterial dhe minerale thithëse me origjinë vullkanike, të cilat reduktojnë djersët dhe ofrojnë mbrojtje të vazhdueshme kundër djersitjes edhe gjatë lëvizjeve të tepërta.  

Antiperspiranti nuk len njolla të dukshme dhe të padurueshme në rroba dhe/apo në lëkurë. Len aromë të kënaqshme, të freksët që do t'ju shoqërojnë përgjatë gjithë ditës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë