FLORMAR WATERPROOF LIPLINER No. 201 1.14g | LAPS PËR BUZË

Uni CosmeticsKodi:8690604111015

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E disponueshme në ngjyra të ndryshme, Lapsi për buzë do të ofrojë bazën për një make-up të gjatë të qëndrueshëm.

Lapsi për buzë i papërshkueshëm nga uji ju ndihmon të formoni buzët me lehtësi dhe shton përkufizim falë polimereve të veçanta në formulën e saj.

Përveç kësaj, ajo rrit fuqinë e qëndrueshmërisë së buzëkuqit duke e parandaluar atë të rrjedhë në linjat e buzëve.

Rezistent ndaj lagështirës dhe djersës, Flormar lip liner bën që buzët tuaja të duken të lëmueshme për një kohë më të gjatë. 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë