FLORMAR WATERPROOF EYEBROW No. 405 1.14g | LAPS ME BRUSHË PËR VETULLA

Uni CosmeticsKodi:8690604278701

Çmimi:
€1,64

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

I formëson dhe i ngjyros vetullat.

Lapsi i vetullave ofron një ngjyrë të pigmentuar për të krijuar një pamje të natyrshme dhe të definuar në vetullat tuaja.

Ju mund të përdorni brushën në kapak për të krehur vetullat tuaja dhe për të arritur rezultatet më të mira.

Vajrat bimore në formulën e lapsit hidratojnë lëkurën dhe e mbrojnë atë nga shenjat e plakjes së hershme.

Mbushni boshllëqet në vetullat duke përdorur lapsin dhe pastaj krehni me brushën në kapak të lapsit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë