FLORMAR TRIPLE ACTION MASCARA 8ml | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:8690604275588

Çmimi:
€5,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ju mund të përdorni Flormar Triple Action Mascara si tre maskara të ndryshme në sajë të furçës së saj inovative dhe formulës speciale.

Me dizajni të saj të ri, maskara për vetulla Flormar krijon qerpikë të lakuara, të zgjatura ose të volumizuara.Ndanë qerpikët tuaj në çdo hap.

Pigmente të avancuara që ofrojnë ngjyra intenzive, dhe është shumë e lehtë për t'u përdorur.

Zbutë, ushqen dhe forcon qerpikët tuaj me vaj Argani dhe vaj ulliri në formulën e saj. Për qerpikët e zgjatur përdorni furçën në formë të drejtë.

Për ti lakuar, rrotulloni butonin në kapak një herë para se të përdorni. Për vëllim shtesë, rrotulloni butonin e Triple Action Mascara dy herë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë