FLORMAR BAKED POWDER MARBLE PINK GOLD 25 9g | SHKËLQYES PËR FAQE

Uni CosmeticsKodi:8690604131259

Çmimi:
€4,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Me pluhurin Flormar lëkura juaj do të shkëlqejë gjatë gjithë ditës. Falë përbërësve natyralë në formulën e tij, strukturës së tij shkëlqyese dhe të mëndafshtë, pluhuri Flormar është në harmoni të përsosur me lëkurën tuaj, Pluhuri i pjekur i butë dhe prej kadifeje Flormar do të krijojë një pamje të shëndetshme dhe të freskët në lëkurën tuaj. Pluhuri i pjekur duhet të aplikohet me një brushë grimi. Mund të aplikohet në të gjithë zonën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë