FLORMAR SPIDER MASCARA DEEP BLACK 13ml | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:8690604110643

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maskara Spider Lash Deep Black do t’i bëjë qerpikët tuaj të duken më të gjatë duke i ndarë ato dhe duke i definuar në momentin që e përdorni.

Do ta kuptoni menjëherë që do t’i mbështjellë qerpikët si një rrjetë, duke iu dhënë pamje më të plotë dhe vëllimore.

Falë vajit të ullirit që gjendet në formulën e saj, qerpikët tuaj do të duken të hidratuara, të ushqyera dhe të shëndosha.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë