FLORMAR SELECTION TERRACOTTA BLUSH ON 043 | SHKËLQYES PËR FAQE

Uni CosmeticsKodi:8690604133437

Çmimi:
€4,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ushqen, qetëson dhe mbron lëkurën kundër faktorëve të jashtëm.

I sjellë lëkurës pamje të ndezur, duke e mbuluar në mënyrë të përsosur me teksturën e saj të butë prej kadifeje.

Me veti përbërëse natyrale, krijon rezultate shkëlqyese, të ndriquara dhe të lëmuara.

Ushqen, qetëson dhe mbron lëkurën kundër faktorëve të jashtëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë