FLORMAR ROLL GO LINER BLACK | EYELINER PËR SY

Uni CosmeticsKodi:8690604545230

Çmimi:
€4,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Eyeliner i zi me aplikatorë roll-on i cili lehtëson aplikim e tij.

Nëse dëshironi të theksoni lehtë formën tuaj të syve, atëherë duhet patjetër të provoni Flormar Roll'n Go Liner! Duke ofruar një finish me shkëlqim dhe të lëmuar në një lëvizje të vetme falë aplikuesit roll-on, Roll'n Go Liner është rezistent ndaj ujit dhe lagështisë dhe ruan ngjyrën e saj të zezë gjatë gjithë ditës falë teksturës së sajë kundër njollave.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë