FLORMAR PURE NUDE LIPSTICK NUT COOKIE 03 4g | BUZËKUQ

Uni CosmeticsKodi:8690604397402

Çmimi:
€3,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Buzëkuqi Flormar Pure Nude do t’ju sjellë buzëve tuaja lëmim satin!

Falë vazhdueshmërisë së saj të butë, të mëndafsht dhe kremoze, buzëkuqi i thekson buzët për bukuri.

Me qëndrueshmëri të gjatë, është e këndshme gjatë aplikimit sepse ka dendësi kremoze dhe siguron ngjyrë me qëndrueshmëri të gjatë falë pigmentimit të lartë.

Sjellë ngjyrë të pastër dhe trupore si dhe pamje të përkryer të buzëve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë