FLORMAR PRETTY VOLUME MASCARA 15ml | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:8690604140381

Çmimi:
€2,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maskara Pretty Volume nga Flormar. E trashë dhe e shton vëllimin e qerpikëve në mënyrë të përkryer.

Brusha precize dozon sasinë e duhur të produktit dhe e shpërndanë atë nga rrënjët deri tek majet e qimes.

Produkti nuk i djegë qerpikët dhe nuk krijon njolla që nuk mund të duken. Është në dispozicion në ngjyrë të zezë.

 • Maskarë
 • Veti përbërëse për trashjen dhe shtimin e vëllimit të qerpikëve
 • Është në dispozicion në ngjyrë të zezë.
 • Nuk krijon njolla
 • I ndanë qerpikët në mënyrë të përsosur.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë