FLORMAR PERFECT COVERAGE FOUNDATION 102 30ML | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:8690604085903

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Perfect Coverage Foundation sjellë grim me dukje të freskët në një kohëzgjatje deri në 12 orë!

Duke patur teksturë të butë dhe të pasur, Flormar Perfect Coverage Foundation do t’i ndihmoj lëkurës suaj që të duket e lëmuar.

Falë ekstrakteve të vajit të bajameve dhe ullirit që gjenden në formulën e saj, ju mund të keni një lëkurë të shëndoshë, poashtu!

Gjithashtu, Flormar Perfect Coverage Foundation mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UV me SPF 15, që gjendet në formulën e saj.

Ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë