FLORMAR MAXXL MASCARA-EXTREME LENGTHENING | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:8690604140466

Çmimi:
€4,84

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maskara Maxxl Extreme Lengthening i bën me vëllim qerpikët tuaj falë fibrave që gjenden në formulën e saj.

Me brushën e saj fleksibile nga silikoni, ju mund lehtësisht të formësoni qerpikët e juaj me performancë të lartë.

Vaji i ullirit, që gjendet në formulën e saj, parandalon qerpikët nga tharja dhe ndihmon ato që të mbeten të shëndosha.

Përdorni maskarën duke filluar nga rrënjët e qerpikëve deri tek majat, me një lëvizje zig-zage.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë