FLORMAR MAT TOUCH FOUNDATION VIT-E M303 30ml | PUDËR E LËNGËT

Uni CosmeticsKodi:8690604098279

Çmimi:
€10,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Matte Touch Foundation krijon teksturë prej kadifeje dhe të pasur si dhe përputhet me lëkurën tuaj në mënyrë të përsosur.

Është zgjedhja më e mirë për një pamje mat dhe të lëmuar. Poashtu e bën lëkurën tuaj të duket pa të meta përgjatë gjithë ditës.

Është pudra më e mirë për lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuarë. Aplikoni atë me brushë apo sfungjer. Shtresa e bukur e kësaj baze do të krijoj efektin e dëshiruar në lëkurën tuaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë