FLORMAR LONG WEARING LIPSTICK L18 4.2g | BUZËKUQ

UNI CosmeticsKodi:8690604107889

Çmimi:
€2,44

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Me efektin e saj të qëndrueshmërisë së gjatë, buzëkuqi Long Wearing do të shtoj rrezatim tek grimi i buzëve tuaja.

Duke i mbrojtur buzët nga tharja, buzëkuqi Flormar mbron dhe hidraton teksturën e juaj të ndjeshme të buzëve, me vaj të kokrrës së kajsisë, të sheas, të mangos dhe të kakaos që gjenden në formulën e saj.

Në dispozicion me 38 opcione ngjyrash të ndryshme, buzëkuqi Flormar krijon ndjenjë të rehatshme në buzët e tuaja me teksturën e saj kremoze.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë