FLORMAR GEL EYELINER GE03 BOLE BROW | EYELINER PËR SY

Uni CosmeticsKodi:8690604249060

Çmimi:
€4,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Me gell eyeliner, forma e thjeshtuar e eyeliner-ëve, ju mund të arrini grimin e syve që gjithmonë e keni dëshiruar.

Duke përdorur brushën profesionale të përfshirë në paketën e saj, mund të krijoni linja të holla ose të trasha.

Flormar eyeliner-i e bën më të lehtë arritjen e grimit të mrekullueshëm të syve me intensitet të përsosur të ngjyrës falë përdorimit të tij të përshtatshëm.

Kjo është një nga mundësitë më të mira për ti shtuar bukuri të thellë syve tuaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë