FLORMAR EYEBROW SHADOW EB03 BROWN 3g | HIJE PËR VETULLA

Uni CosmeticsKodi:8690604162635

Çmimi:
€2,34

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ju do të arrini pamje me vetulla natyrale me Flormar Eyebrow Shadow! Ju mund të aplikoni këtë hije për vetulla, të teksturuar natyralisht në të tharë apo në të lagur.

Me hijen për vetulla, ju mund të formësoni vetullat natyrale në atë mënyrë që ju i dëshironi.

Aplikoni atë për të mbushur vetullat e juaja duke e përdorur një aplikator apo një brushë për vetulla.

Për një pamje më vëllimore, përdorni aplikatorin e lagur. Kur aplikohet me aplikator të tharë, mund të arrihet një pamje më natyrale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë