FLORMAR EYEBROW LINER 003 MEDIUM BROWN | LINER PËR SY

Uni CosmeticsKodi:8690604242559

Çmimi:
€2,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vijëzues për vetulla, që është formulë e bazuar në ujë, përdoret lehtësisht falë majës së saj të hollë dhe të butë, dhe e cila ndihmon në arritjen e rezultateve më të mira.

Flormar Eyebrow Liner është në dispozicion në ngjyra të ndryshme, dhe verzioni i saj në ngjyrë të zezë përmbanë pigment Carbon Black.

Ky pigment sjellë pamje intensive për vetullat e juaja. Eyebrow Liner është poashtu rezistent ndaj ujit dhe sjellë performancë të qëndrueshme.

Së pari, formësoni vetullat tuaja duke e përdorur brushën për vetulla. Pastaj, përdorni vijëzuesin për vetulla për të mbushur vetullat tuaja.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë