FLORMAR DIPLINER BLACK | EYELINER PËR SY

Uni CosmeticsKodi:8690604330003

Çmimi:
€2,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Sa më lehtë që aplikohen, aq më të mira janë produktet e grimit.

Dipliner, me paketimin e tij praktik dhe me brushë të veçantë, e bën më të lehtë për ju aplikimin e vijëzuesit për sy.

Formula e saj ushqyese, ngjyrat intenzive dhe efektet hidratuese, ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës tuaj.

Gjithashtu, Flormar Dipliner përcakton formën e syve tuaj, nuk njolloset për shkak të ndjersës apo lagështisë dhe e bën grimin e juaj të qëndrojë përgjatë gjithë ditës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë