FLORMAR CONCEALER STICK MEDIUM BEIGE 04 5.3g | KORREKTOR

UNI CosmeticsKodi:8690604009053

Çmimi:
€2,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Karakteristikat:

Korrektori Flormar është i pasuruar me përbërës që ndihmojnë në luftimin e shenjave të hershme të plakjes.
Formula e saj prej kadifeje dhe kremoze siguron mbulim të mirë për rrathët e errët dhe qeskat poshtë syve.
Ky korrektor përgatit fytyrën tuaj duke mbuluar njollat dhe përmirëson efektet e produkteve të tjera të grimit.

Ju mund ta përdorni në mënyrë efektive si bazë përpara se të vendosni grimin e syve për të plotësuar më mirë paletën tuaj të hijeve të syve.

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë