FLORMAR COMPACT POWDER LIGHT PORCELAIN BEIGE 95 11g | PUDËR E THARË

Uni CosmeticsKodi:8690604400959

Çmimi:
€2,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pudër kompakte e bukur, që vepron në mënyrë të barazvlefshme edhe në lëkurë të lagur edhe në atë të tharë.

Formula e saj e veçantë, sjellë sipërfaqe me përfundim të mëndafsht dhe të lëmuar.

Kjo pudër e bukur ndihmon reduktimin e dukshmërisë së tenit të mbuluar me njolla, duke sjellur përfundim mat dhe të lëmuar! Ju mund të merrni poashtu edhe një shpuzë dhe një pasqyrë të vogël në kapak në mënyrë që të mund ta përdorni atë lehtësisht kudo që ndodheni.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë