EVELINE COSMETICS NEW HYALURON DAY AND NIGHT 60+ 50ML | KREM KUNDËR RRUDHAVE

Uni CosmeticsKodi:5907609339959

Çmimi:
€8,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vepron si mbushës i indeve aktive
Rivendos humbjet hialuronike në strukturën e lëkurës
Rivendos densitetin dhe kohezivitetin e duhur
Parandalon mjegullimin e ngjyrës
Aktivizon fibroblastet për të prodhuar kolagjen
Përbërësit qe përforcojnë formulën:
MATRIGJENET 14.G - TRIANGULLI I FYTYRËS RINORE

Përbërësit aktiv të avancuarë:
ACID HYALURONIK, GLYCOHYAL LW, AQUAPHYLINE®, MATRIGENIKA 14.G, OIL ARGAN, BETAINE NATYRORE, PANTHENOLI D-PANTHENOL, BUTTER E SHE, VITAMIN E.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë