EVELINE COSMETICS MAKE-UP EYELINER PEN ART 24H | MARKER EYELINER PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5907609339218

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Precizion i përsosur dhe ngjyra e thellë e zezë.

Linja e bërë në mënyrë perfekte mund të nënvizojë sytë dhe të theksojë bukurinë dhe formën e tyre natyrore.
Merr eyelinerin e ri Eveline dhe binduni se sa e lehtë dhe e këndshme është të bësh një vijë të saktë.
Një moment është i mjaftueshëm për të shijuar një look të thellë dhe të gjallë duke marrë vëmendjen e të tjerëve.
Eyeliner i ri është jashtëzakonisht i lehtë dhe i dobishëm për t’u përdorur. Maja e tij e hollë dhe jashtëzakonisht fleksibël përhapet në mënyrë të barabartë, duke bërë të mundur që të vizatoni uniformën dhe vijë të drejtë me një aplikim.
Është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe nuk lë njolla.
Formula afatgjate e bën efektin e eyelinerit të aplikuar te qëndrojë në qepallë deri në 24 orë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë