EVELINE BIOHYALURON E DAY & NIGHT CREAM 50+ 50ML | KREM KUNDËR RRUDHAVE

Uni CosmeticsKodi:5907609336163

Çmimi:
€8,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

HYBRID FUSION krem nga Eveline Cosmetics Hyaluron Expert 30+. 3 FORMATE të 3 acideve HYALURONIKE.

Krem STRUKTURA ULTRA-HIDRATUESE është dedikuar për kujdesin kompleks të lëkurës pas moshës 30 vjeç.

Formula e pasur me 3 acidet hidroklorike BIOAKTIVE, PRO-RETINOL A dhe BLUE COLLAGEN ™ pikërisht hidraton dhe zbut, zvogëlon rrudhat e para dhe parandalon formimin e atyre të reja.

Teknologjia TRI-HYALURON 24h SYSTEM ™ e kombinimit hibrid gjeneron dhe mirëmban nivelin e duhur të hidratimit të lëkurës, tregon veprim intensiv kundër plakjes, garanton fuqi të jashtëzakonshme të hidratimit për 24 orë.

PËRBËRËSIT INTELIGJENT AKTIV: 

  • BLUE COLLAGEN ™ - përforcon barrierën hidrolipidike dhe rezistencën epidermike ndaj veprimit të faktorëve të jashtëm;
  • TRI-HYALURON 24h SYSTEM ™ - përmban tri forma të ndryshme të gjeneratës së re, 100% të acidit hialuronik. Hidraton intensivisht, zbut, vulos dhe modelon format e fytyrës;
  • PRO-RETINOL A - parandalon simptomat e foto-plakjes, zvogëlon rrudhat dhe linjat e imta.

Aplikimi: çdo mëngjes dhe mbrëmje aplikoni krem ​​mbi lëkurën e fytyrës, qafës dhe gjoksit të pastruar paraprakisht. Është një abetare e përsosur e mirëmbajtjes së lëkurës tuaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë