EVELINE CELEBRITIES LIQUID EYELINER BLACK 3ml | EYELINER PËR SY

UNI CosmeticsKodi:5907609332677

Çmimi:
€4,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Përjetoni eyelinerin e ri ultra preciz nga Celebrities.

Furça e saj ekskluzive superfine bën një vijë të përsosur dhe të rregullt në qepallë. Kjo ju lejon të korrigjoni konturin e syrit dhe t'i jepni formën e dëshiruar. Struktura e tij dyfazike e bën atë jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe nuk do të shkërmoqet edhe në kushtet më ekstreme. Rezistent ndaj lagështirës dhe ndryshimeve të shpeshta të temperaturës. Nuk njollos, falë të cilit grimi duket i freskët dhe i përsosur gjatë gjithë ditës.

Efektet: - thellësia dhe sensualiteti i pamjes - qëndrueshmëri e besueshme gjatë gjithë ditës

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë