DIKSON KEIRAS FORTIFYING REVITALIZING TREATMENT 1X6PCS 10ML | AMPULA PËR FLOKË TË NGJYROSURA & DËMTUARA

Uni CosmeticsKodi:8000836391268

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ndihmon gjithashtu në parandalimin e humbjes së flokëve falë pranisë së ekstraktit të bardhë të lupinës.

Pasur me qeliza burimore dhe keratin, produkti vepron në flokë dhe kokë, për rinovim dhe rindërtim të thellë: ekuilibri i lipideve është rregulluar, rrënjët bëhen të forta, fibrat ushqehen dhe struktura e flokëve është më e pasur dhe më kompakte.

Për flokë të shkurtër dhe të mesëm të shkurtër: tundeni mirë shishën.

Duke përdorur shishen e spërkatësit, aplikoni gjysmën e shishës, duke u siguruar që produkti shpërndahet në mënyrë të barabartë mbi kokën dhe gjatësinë e flokëve.

Masazh për të lehtësuar tretjen.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar: Për shkak se produkti është i pasur me përbërës aktiv, çdo tepricë mund të bëjë flokë të sheshtë dhe të rëndë.

Mbajeni shishen në prodhim për aplikimin tjetër, duke e mbështjellur atë me kapak shishe.

Mos i shpëlani flokët. Lërini të thahen ashtu siç kërkohet.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë