DIESEL FUEL FOR LIFE POUR HOMME EDT 75ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3605520501517

Çmimi:
€54,64

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Aromë e cila simbolizon emocionin e puthjes suaj të parë, një kujtim sensual dhe i paharrueshëm.

Dieseli krijoi 2 lloje të eliksirëve, 1 për mashkullin dhe 1 për femrën. Eliksir joshës dhe energjik për të jetuar jetën thuajse e nesërmja nuk ekziston.

Fuel for life nënkupton se është një eliksir jetësor, sekreti i një jete përplot me sukses. 

Përdorimi i rekomanduar: mbrëmje.

Përmbajtja: Vodka e përzier bukur me mint të ngrirë, fruta pasioni, lëkurë dhe kavjar. Për përdorim të përditshëm, me aromë të mirë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë