DELIA SMOOTHING FACE & NECKLINE SERUM 10ml | VAJ PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:5901350467206

Çmimi:
€4,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Serum Delia Face Care Serum Mandelic Acis është një preparat i koncentruar me efikasitet të lartë. Projektuar për fytyrën, qafën dhe dekoltenë. Mund të përdoret nga femrat mbi 25 vjeç.

Karakteristikat e serumit:

Përbërja përfshin acid mandelik. Ju lejon të zbutni rrudhat sa më shpejt të jetë e mundur, të hidratoni lëkurën dhe t'i ktheni asaj butësinë.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e dermave, duke përfshirë dermën e prirur ndaj akneve dhe ato të yndyrshme.
Ofron hidratim të lëkurës, duke eliminuar rrëshqitjen.
Shtrëngon poret, redukton rrudhat e imëta.
Serumi është i përshtatshëm për përdorim të rregullt. Nuk lë mbetje dhe do të jetë një ndihmës i shkëlqyer i kujdesit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë