DELIA REVITALIZING FACE & NECKLINE SERUM 10ml | SERUM PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:5901350436547

Çmimi:
€4,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Delia Vitamin A+E+F Serum fytyre rigjallërues kundër rrudhave 10ml

Eliksiri i rinisë

Efektet në lëkurë:

Rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës.
Rigjallëron, hidraton dhe zbut.
Redukton pamjen dhe shenjat e lodhjes.
Përbërësit aktivë: Aplikoni 2-3 pika në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar, prisni që të përthithet, aplikoni hidratuesin mbi të.
Përsëriteni 2 herë në javë, mund ta aplikoni nën kremin tuaj ditor.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë